+38(0462)674-069, +38(050)017-19-07
Працюємо з 11 до 19, вихідний понеділок
Акція! Курс $ - 23 гривні.
Спеціальні ціни для учасників АТО
Примерка
 

captcha

Обновить


Наші наречені, безперечно, найвимогливіші, найвитонченіші, найвеселіші і найкращі подруги! Звичайно ж, вам хочеться здивувати їх і організувати для них незабутній дівич-вечір!

Пропонуємо вашій увазі футболки, майки та фати для дівочої-вечірки!

 

 

 

Тільки у нас ви можете замовити футболки з 100% бавовни ТМ JHK (Іспанія) будь-якого кольору, розміру (S, M, L, XL, XXL) та в будь-якій кількості для нареченої, для подружок нареченої, для наречених і їхніх друзів, для батьків молодят ! А ще у весільному салоні Slanovskiy можна взяти маленькі фати для вечірок напрокат!

 

 

Для чого вам це потрібно?

По-перше, однакові футболки об'єднують! Тільки одягнувшись однаково, вся компанія відчує корпоративний дух заходу!

 

По-друге, якщо ви плануєте репетицію весілля, вам просто необхідно ідентифікувати себе як подружок нареченої, наречену і нареченого, батьків нареченої і нареченого як головних учасників настільки важливої ​​події. Репетиція весілля допоможе вам правильно орієнтуватися під час церемонії, вивчити свої ролі для весільних фото та відео, а також просто повеселитися і перезнайомитися з усіма родичами і друзями молодих!


 

По- третє, якщо молоді замовили виїзну церемонію, а в РАГСі їх чекає не урочиста церемонія, футболки знову знадобляться.

І по-четверте, весілля - це подія до якого довго готуються, але вона проходить за один день, так чому ж не насолодитися своїм статусом нареченої, нареченого, подружки нареченої впродовж всього періоду підготовки?

 

 

Саша Віленська: "Дізнавшись, що в" Slanovskiy "можна придбати футболку для нареченої, або подружок нареченої, моєму здивуванню не було меж, бо як весільний салон повинен спеціалізуватися на Саша Віленська: "Дізнавшись, що в" Slanovskiy "можна придбати футболку для нареченої, або подружок нареченої, моєму здивуванню не було меж, бо як весільний салон повинен спеціалізуватися на весільних сукнях і відповідних аксесуарів, але ніяк не на футболках.весільних сукнях і відповідних аксесуарів, але ніяк не на футболках.Решів піти в салон і переконатися особисто в їх наявності та якості мені було приємно бачити, що "реклама" футболок повністю відповідає реальності: приголомшлива якість як самої футболки, так і принта на неї. Я негайно придбала собі цю красу і порадила всім своїм подружкам, адже нареченою може бути кожна, а от "Нареченою Slanovskiy" ... :) "

Замовляйте футболки та майки від салону Slanovskiy зараз за тел. 674-069 або 050-017-19-07 і ви сповна зможете насолодитися духом весілля!

 

P.S. Пропонуються наступні кольори футболок: білий, сірий (меланж), червоний, малиновий, оранжевий, жовтий, зелений, лайм, бірюзовий (яскраво-блакитний), світло блакитний, синій, фіолетовий, коричневий, чорний.

 

Кольору майок: чорний і білий

 

Фото:  Андрія Кудіна http://kudin.com.ua/

 Романа Віленського http://vk.com/roman_vilenskiy

Опубліковано: 2012.09.19 17:09