+38(0462)674-069, +38(050)017-19-07
Працюємо з 11 до 19, вихідний понеділок
Акція! Курс $ - 23 гривні.
Спеціальні ціни для учасників АТО
Примерка
 

captcha

Обновить


Фото понеділок в Slanovskiy з Андрієм Кудіним

Вибір сукні для кожної нареченої - складний і відповідальний процес. Від того яким буде весільне  вбрання залежить і те якою запам'ятають наречену її гості, якою вона буде на відео, і на весільних фото, і колір сорочки нареченого, і загальна атмосфера на весіллі, . Більшість наших клієнток хвилює питання як буде виглядати сукня нареченої на весільних фотографіях, адже вподобаний наряд не повинен відволікати від індивідуальності нареченої, підкреслювати її красу і елегантність.

Фірмовий весільний cалон Slanovskiy радує своїх наречених вже більше року, ми зростаємо, розвиваємося і об'єднуємо навколо себе творчих людей, що безумовно допомагає нам ставати кращими.

Тому ми раді оголосити, що наш салоні починає продуктивно працювати з чудовим фотографом Андрієм Кудіним. І разом з ним ми пропонуємо нашим клієнткам унікальну послугу - «Фото понеділок» в Slanovskiy з Андрієм Кудіним.

Щоб допомогти вам визначитися, кожен понеділок, абсолютно безкоштовно, за попереднім записом, у нашому салоні можна буде не тільки приміряти весільні сукні ТМ Slanovskiy, ТМ Selektion але й отримати професійні фото від Андрія Кудіна, щоб потім порівняти вподобані моделі і обрати саме те плаття, про яке ви мріяли все життя.

     

Для того щоб записатися на примірку в «Фото-понеділок», телефонуйте зараз за тел. 0462-674-069, або 050-017-19-07

Щиро Ваша, Юлія Швидка

Опубліковано: 2012.08.20 18:43