+38(0462)674-069, +38(050)017-19-07
Працюємо з 11 до 19, вихідний понеділок
Акція! Курс $ - 23 гривні.
Спеціальні ціни для учасників АТО
Примерка
 

captcha

Обновить


 

В суботу в ТЦ «Домосфера» пройшов показ мод ТМ «Slanovskiy»,одного з провідних  брендів весільних  суконь на території України. Показ весільної  моди від «Slanovskiy» відбувся  в рамках UKRAINIAN FASHION WEEK Trade Mark Defile під лозунгом «Краще для кращих».  

Варто  відзначити одразу, що показ був дійсно найкращим з  представлених в  той  день  брендів. Моделі  в образі наречених, вбрані в весільні наряди «Slanovskiy»,були природніми та  милими. Колекція весільних суконь  включила в себе найрізноманітніші моделі – від  класичних до  неординарних.  

 

 

 

 

 

 

 

ТМ «Slanovskiy» привносить  в Весільну Моду  2011  найсміливіші варіації прикрашання весільних  суконь -  це  і легке драпірування, і блискучі паєтки, і цілі грони бісеру та тканини, і хвилясті аплікації, і червоні стрічки з  брошками.

Домінуючими кольорами весільних суконь 2011 від «Slanovskiy» будуть класичні кольори: від білосніжно-білого, до ніжного айворі і шампань. Як аксесуари, наречені можуть підібрати до суконь цього прекрасного бренду і витончену шляпку, і безневинну фату.


Опубліковано: 2010.11.24 19:28