+38(0462)674-069, +38(050)017-19-07
Працюємо з 11 до 19, вихідний понеділок
Акція! Курс $ - 23 гривні.
Спеціальні ціни для учасників АТО
Примерка
 

captcha

Обновить


Дарина Панасенко (Студ Міс Чернігівщини):

 

"Моя підготовка до всеукраїнського конкурсу "Студ Міс України 2012" підійшла до завершення.Закінчився останній этап - зйомка мого відео-роліку.

 

 

Я все ще продовжую вважати себе щасливицею, оскільки мені дуже пощастило із командою помічників. Ще 5 місяців тому я б ні за що не повірила, що буду представляти Чернігів на конкурсі такого масштабу і тим більше, що озброюсь такими приголомшливими людьми і колективами, як: Юлія і Сергій Швидкі (весільний салон «Slanovskiy»), які прожили весь цей складний період підготовки разом зі мною, не залишаючи мене ані на хвилину, Євген Ковтун та Олена Самірова ("Ковтун-відео"), які змусили мене відчути себе головною героїнею масштабного музично-танцювального кліпу "запальнички" - фаєр-шоу "Ендорфін" , які зробили моє відео більш гарячим, танцювальний колектив "Ярмарка", які допомогли поставити танець, зліпивши з мене "українську Бейонсе", візажист Марина Лихачова, яка просто неймовірний майстер своєї справи, Борис Кузьменко і Маргарита Демиденко які допомогли мені з імпровізацією і моя головна підтримка, мої друзі, які відгукнулися на допомогу і підтримували мене своїм бойовим духом впродовж всієї зйомки. Але після дванадцяти карета перетворилася на гарбуз і моя казка закінчилася ...

 

 

Не один раз я чула: «Ти що наївна, думаєш тобі просто так допомагають? Люди корисливі і нічого просто так не роблять». А ось я так не вважаю, адже не даремно говорять, що вигода від доброго діяння - те, що ти використав можливість його зробити!

 

 

 

Опубліковано: 2012.09.22 19:20