+38(0462)674-069, +38(050)017-19-07
Працюємо з 11 до 19, вихідний понеділок
Акція! Курс $ - 23 гривні.
Спеціальні ціни для учасників АТО
Примерка
 

captcha

Обновить


 
Весну наш весільний салон Slanovskiy зустрів дуже яскраво і барвисто! З 22 по 24 березня 2013 року в м. Гомелі в Міському центрі культури, відбулася чудесна подія, виставка-продаж «Весілля і туризм: Весна - Літо -2013», яке ми просто не могли не відвідати. Незважаючи на нетипову для весни погоду: хурделицю і снігові замети ми спакували найкращі сукні і поїхали радувати Гомельських наречених.

На виставковому майданчику одного із залів Гомельського Центру Культури наш весільний салон Slanovskiy мав честь представити весільну моду сезону весна-літо 2013. Всю красу наших брендових суконь та аксесуарів можна було оцінити під час дефіле, перегляду слайд - шоу, а так само під час інсценування церемонії одруження, на якій наречена була одягнена в сукню ТМ Slanovskiy 13070. Також одна з наших суконь красувалася на організаторі весільної виставки Ользі Кучинської під час вручення дипломів учасникам виставки.
 
 
Відвідувачі виставки могли не тільки приміряти та купити, але і записатися на примірку і підгонку сукні в Чернігові. Гомельським нареченим дуже сподобалися наші сукні, так як вони відрізнялися оригінальним дизайном, гарною якістю і доступними цінами. Завдяки нашій злагодженій роботі і наявності різноманітних цікавих моделей, наш стенд був найбільш відвідуваним, що дуже тішило. Білоруські нареченої доброзичливі і відкриті, з ними дуже легко і приємно спілкуватися, ми швидко знаходили спільну мову і з багатьма навіть встигли потоваришувати.
 
Нам шалено сподобалася наша поїздка. Місто Гомель зачарував нас своєю красою, а Гомельчани своєю гостинністю. Ми вдячні організаторам виставки за можливість проявити себе не тільки в Україні, але і в Білорусії і сподіваємося на те, що ще не раз приїдемо в цю чудову країну представляти наш весільний салон Slanovskiy!
 

 

Опубліковано: 2013.04.16 16:28