+38(0462)674-069, +38(050)017-19-07
Працюємо з 11 до 19, вихідний понеділок
Акція! Курс $ - 23 гривні.
Спеціальні ціни для учасників АТО
Примерка
 

captcha

Обновить


05-06 вересня 2012 року, у фірмовому весільному салоні Slanovskiy пройшов кастинг на зйомки серії відеороликів від Kovtun Video. Не дивлячись на дощ і сльота, наш кастинг відвідали найкрасивіші і найактивніші дівчата міста! Обирати серед яких було ой як непросто!

 

 

Кастинг пройшов у два етапи. На першому - дівчатам було запропоновано ознайомитися зі сценарієм і розіграти імпровізацію-діалог. Зізнаємося, що учасниці не розгубилися і здивували організаторів не тільки своїми талантами, але і відмінним почуттям гумору. Відео звіт з кастингу обіцяємо презентувати разом з роликами.

 

 

Вдосталь насміявшись представники Kovtun Video і Slanovskiy прийшли до висновку, що потрібно запросити 8 учасниць для проходження другого етапу кастингу.

 

 

На цьому етапі, дівчатам треба було розіграти серію діалогів з усім відомого серіалу "Секс і місто". Визначити переможниць відбору було складно, але ми раді оголосити тих, кого ви всі незабаром зможете споглядати зі своїх екранів в серії відео-роликів про наречених і їх нелегкої місії - бути принцесою!

 

Вітайте  наших героїнь! 

 

Вікторія Корольова

Лія  Фієрро

Катерина Селівон

Вікторія Апанасенко

 

 

 
Опубліковано: 2012.09.09 23:31