+38(0462)674-069, +38(050)017-19-07
Працюємо з 11 до 19, вихідний понеділок
Акція! Курс $ - 23 гривні.
Спеціальні ціни для учасників АТО
Примерка
 

captcha

Обновить
Про шоу

Wedding deluxe show - це не тільки модні покази, а йпрезентація усього спектру послуг, які можуть стосуватися організації свята або весілля.

 

 

Організаторами цієї події є Весільний бренд Slanovskiy і event studio "OTF-Perfomance".

 

В рамках заходу проходять конкурс стилістів та візажистів, всеукраїнський конкурс весільної фотографії під патронатом Національної спілки фотохудожників України та багато іншого.

 

Скористайтеся нагодою і неодмінно загляньте до нас із коханою людиною, друзями або родиною. Ми поділимося корисними ідеями, ви отримаєте ексклюзивні поради від всіх учасників шоу, дізнаєтеся тенденції весільної моди в нарядах, оформленні, відео, фотографії і т.д., отримаєте чітке уявлення про сучаснеєвропейське весілля. Крім того яскрава шоу-програма залишить незабутні враження і зарядить вас енергією на весь рік.

 

Цього року ми плануємо розширити рамки шоу, організувавши додаткові конкурси і зробивши програму заходу більш інтерактивною. Wedding deluxе show в 2012 році пройде в новій локації, і зможе прийняти всіх бажаючих.

 

Програма буде розділена на три частини - конкурси, виставка і шоу. Вхід на виставку вільний. А на світський захід можна буде потрапити, або за запрошеннями, або придбавши квитки у організаторів шоу. У програмі вечора - модні дефіле, майстер класи, шоу-номери, презентація фільму, церемонія нагородження переможців конкурсів та багато іншого.

 

І, звичайно,на вас чекає смачний і красивий фуршет від організаторів заходу весільного салону "Slanovskiy" і event studio "OTF-Perfomance".

 

Чекаємо на  Вас!

 

Додаткова інформація:

+380-50-017-19-07

+380-99-51-51-272

e-mail: svdress@slanovskiy.cn.ua

 

 

Опубліковано: 2012.03.15 11:06