+38(0462)674-069, +38(050)017-19-07
Працюємо з 11 до 19, вихідний понеділок
Акція! Курс $ - 23 гривні.
Спеціальні ціни для учасників АТО
Примерка
 

captcha

Обновить
Кубок Чернігова з перукарського мистецтва!!!

Кубок Чернігова з перукарського мистецтва!

Ви працюєте майстром-перукарем і не хочете стояти на місці? Вам хочеться розвиватися і йти в ногу з часом, створюючи цікаві образи? Спеціально для вас Весільний салон Slanovskiy, event studio OTF-Perfomance і журнал Boom за підтримки Спілки перукарів України вирішили організувати Кубок Чернігова - конкурс перукарського  мистецтва  в рамках щорічного світського заходу, присвяченого весільної та вечірньої моди Wedding deluxe show.

Wedding deluxe show - це насамперед презентація ексклюзивних послуг для організації весілля: весільна мода, флористика, прикраси, банкетне обслуговування та зали для весільного бенкету. В рамках шоу проходять конкурси Весільної фотографії, візажу, перукарського мистецтва.

Конкурс пройде у два етапи: Відбірковий тур - фотоконкурс і безпосередньо конкурс коктейльної і весільної зачіски в режимі реального часу під час проведення шоу. При підготовці роботи в цій номінації орієнтуйтеся на образи fashion-видань (журнали «Vogue», «Hair's how», "Макіяж", «Дзеркало», «Косметолог», «Wedding magazine" та ін), колекції модного будинку "Slanovskiy" .

Номінації: Весільна зачіска і Коктейльна зачіска на основі коси

Тема: Діва Slanovskiy

Відбірковий тур - фотоконкурс:

1. Приймати участь в конкурсі можуть як організації, так і майстри, що працюють самостійно. Участь в конкурсі майстрів, які представляють одну організацію, не обмежена.

2. Конкурсну програму учасники вибирають на власний розсуд і можуть брати участь у більш, ніж одній номінації.

3. Майстри-перукарі надсилають фотографії своїх робіт та заповнену анкету на електронну адресу: hair_wds@ukr.net, які будуть розміщені на сайтах http://slanovskiy.cn.ua/, http://vk.com/club22667175. До 15 жовтня на зазначених сайтах буде проходити голосування, за результатами якого буде визначено переможця кожної номінації на приз глядацьких симпатій.

4. Участь у видбірковому турі безкоштовне!

Вимоги до робіт:

1. Роботи повинні повністю відповідати обраній номінації і темі. Тема повинна бути повністю розкрита в образі моделі.

2. Зачіска повинна відображати модні тенденції сезону. Образ моделі повинен бути підкреслено сучасним.

3. У моделі повинні бути обов'язково виконані макіяж, манікюр.

4. Виконана робота повинна мати гармонійно поєднуватися з сукнею і аксесуарами, які повинні доповнювати образ. (Організатори можуть надати плаття і аксесуари для фотосесії, за умови що вона пройде в приміщенні салону за попередньою домовленістю).

5.Работа повинна бути раніше ніде не представлена.

6. Роботи виконуються на своєму робочому місці на своїх моделях з використанням свого робочого інструменту і засобів для укладання. Допускається використання пастижерних виробів або прикрас закривають не більше 30% волосяного покриву моделі. У разі їх використання, Майстер повинен надіслати фото елемента і вказати про це в анкеті. Організатор може надати весільну або коктейльне плаття для фотосесії, а також рекомендувати професійного фотографа.

Вимоги до моделі

• Вік не менше 16 років

• Відсутність дефектів шкіри, татуажу на обличчі.

 Вимоги до фотографій:

1.На розгляд надаються 6 фотографій, виконаних професійним фотографом (фото - зображення моделі крупним планом в анфас, з лівого і з правого боків і ззаду, фото-зображення моделі в повний зріст і одне фото-на вибір учасників (всього 6 фото однієї роботи ).

2. Файли повинні мати назву: прізвище майстра, салон, номер роботи (наприклад: ivanov_dessange_01.jpg), в форматі jpg, jpeg, розміром файлу до 3 мб (бажано від 600х900 до 800х1200 пікселів, кадр вертикальний).

3. Неприпустима обробка зображення комп'ютером, якщо вона спотворює суть представленого образу. До участі в конкурсі приймаються кольорові фотографії. Фон фотографії рекомендований однотонний.

У разі недотримання вищевказаних умов, ви не будете допущені до конкурсу!

Критерії оцінки роботи:

1. образ (цілісність, відповідність темі, гармонія окремих деталей, загальне враження);

2.техніка виконання;

3.сложность роботи;

4.цветовое рішення

5.орігінальность, новизна ідеї.

II Тур-ФІНАЛ.

У листопаді в м. Чернігові відбудеться фінал конкурсу та церемонія нагородження. Про дату і місце проведення буде повідомлено додатково.

1. У фіналі конкурсу беруть участь 8 - 10 майстрів, відібраних у першому турі. Оргкомітет повідомляє про рішення журі учасникам і публікує на сайті http://slanovskiy.cn.ua/ список переможців першого туру до 22 жовтня 2012 року.

2. Відібрані учасники до 01 листопада мають сплатити організаційний внесок у розмірі _____ грн за одного конкурсанта.

Банківські реквізити: Одержувач: ФОП Швидка Ю.В., ЄДРПОУ 2966116924, р / р 260075015107 в АБ «Таврика», МФО 300788 в м.Чернігів, Призначення платежу: Оплата за участь в конкурсі перукарів

3. Організатор конкурсу у другому турі забезпечує майстрів моделями, сукнями та аксесуарами для дефіле. Дефіле моделей у сукнях та аксесуарах пройде під час шоу під час церемонії нагородження.

4. Кожен майстер повинен мати власні професійні матеріали, інструменти, косметику для участі в конкурсі.

5. Організатор конкурсу надає робочий стіл, два стільці, дві розетки для підключення електроприладів.

6. Організатор не надає засоби дезінфекції та стерилізації - учасник забезпечує себе ними самостійно.

7. Кожен майстер працює в парі з візажистом, якого визначає організатор по результату конкурсу візажистів (подробиці на сайті http://slanovskiy.cn.ua/)

8. Моделі приходять на конкурс з розпущеним розчесаним волоссям. Підготовка волосся моделі (забарвлення, накрутка, випрямлення) виконуються заздалегідь.

9. Дозволяється використання професійних препаратів та інструментів.

10. Дозволяється застосовувати прикраси та доповнення до зачісок, відповідні весільному (вечірньому) образу та закривають волосяний покрив голови не більше ніж на 20%

11. Модель може допомагати конкурсанту, тільки підтримуючи аксесуари.

Час 60 хвилин

Знайомство майстрів з моделями пройде мінімум за 2 тижні до фіналу, точна дата буде встановлена ​​після реєстрації всіх майстрів.

Анкета учасника:

 

Прізвище, ім'я, по батькові

 

 

Дата народження

 

Місце роботи (назва салону)

 

Поштова адреса

 

E-mail

 

Контактний телефон

 

Звідки ви вперше дізналися про наш конкурс? Якщо з Інтернету, вкажіть будь ласка сайт

 

 

Довідки за телефоном 050-017-19-07 Юлія Швидка

Образи для  надхнення:

 

Опубліковано: 2012.04.28 14:30